אמבולנס פרטי

 
אמבולנס פרטי
 
חברת א.ד אמבולנסים נמצאת בבעלותו של אלמוג דורון, ופועלת באזור הגליל המערבי. דורון הקים את החברה בשנת 2007, אחרי ניסיון רב שנים כמתנדב בארגון מד"א, שבו החל את פעילותו עוד בהיותו בן 15. כיום החברה מפעילה מספר אמבולנסים, המחוברים לתוכנת ניווט לוויינית, ומאפשרת לייעל את השירות עבור הלקוחות. לחברה מוקד הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, המספק שירות ללקוחות מוסדיים בולטים, כגון קופות חולים, בתי אבות, אולמות אירועים ועוד. החברה אף מספקת שירותי אמבולנסים לחברת נטלי, המציעה לחצני מצוקה.

א.ד אמבולנסים בעלת מספר ספק של משרד הביטחון, והינה החברה היחידה בצפון המספקת שירותי אמבולנסים למשרד הביטחון. האישור מצריך עמידה בתנאים מחמירים ביותר.

 
צוות החברה מורכב מנהגים ומחובשים מוסמכים, שצברו ניסיון מקצועי רב במד"א. מעבר לזאת, הצוות משתתף בהשתלמויות שונות, וממשיך להעשיר ולהרחיב את ידיעותיו, במטרה לשפר בהתמדה את השירות ללקוח.

 
לחברה אמבולנסים חדישים, המתוחזקים היטב. הם מצוידים בציוד מתקדם, בהתאם לתקן של משרד הבריאות. מעבר לזאת, בכל הרכבים מותקנים מעלונים מיוחדים לכיסאות גלגלים, באישור משרד התחבורה.

החברה שמה דגש על מתן שירות אמין, מקצועי ומהיר, וכל לקוחותיה זוכים ליחס אישי ואדיב. המחירים הוגנים ותואמים לאיכות השירות.
החברה מספקת שירותי אמבולנס לחברות בתחום לחצני המצוקה: מוקד אנוש, נטלי, דנאל, סקיולייף, מלר"ם ומשר"פ.

בין לקוחות החברה: קופות החולים כללית ומכבי, קיבוצים, מושבים, בתי אבות, לקוחות פרטיים קבועים (שזקוקים להסעות לטיפולי דיאליזה), חברות קדישא (כרמיאל, נהריה, עכו ומעלות), ומשרד הבריאות בחוזה אישי ובלעדי לאזור הצפון.
לחברה אישורי הפעלה מטעם משרד הבריאות.
 
 
אמבולנס
 
 
 

שירותי אמבולנסים עבור קשישים

 
עם התפתחות הטכנולוגיה, ועליה בתוחלת החיים, הגיעה גם השאיפה לחיים טובים יותר בערוב ימינו. עם עלייתה המספרית של קבוצת בני הגיל השלישי, עלה הצורך בפיתוח מערכת שירותים המותאמת לצורכיהם, הן במסגרת הביתית והן במסגרת המוסדית.

בכל מדינה מערבית מתוקנת, קיימות לצורך זה מערכות ציבוריות שונות, אך מטבע הדברים קמו והתפתחו גם מערכות פרטיות, בכדי לתת מענה ושירות מקיף לטיפול בקשיש.
 
 
 
 
הקשיש, במגבלותיו, לעיתים אינו יכול להסתייע ברכב פרטי לצורך הגעה לטיפולים שונים בבתי חולים ובמרפאות. גם כשמדובר על השתתפות באירועים משפחתיים חשובים, נושא הניידות עלול להוות מכשול רציני בפניהם של הקשישים. שירותי אמבולנס פרטי פותרים במידה רבה את בעיות התחבורה של הקשישים, שכן באמבולנס קיים ציוד עזר הדרוש להם.

האמבולנסים הפרטיים פועלים במקביל למערת הציבורית (מד"א), ומשלימים את השירות שניתן על ידי המדינה. המערכת הציבורית הינה גוף גדול, הנשען על כוח אדם רב של עובדים קבועים ושל מתנדבים שעובדים במשמרות. מערכת כזו אינה יכולה להתאים את עצמה לצרכים האישיים של כל קשיש וקשיש. החברות הפרטיות מספקות מענה למגוון צרכים של בני גיל הזהב, והכול תוך מתן שירות אישי וישיר. החברה הפרטית לומדת להכיר באופן אישי את המגבלות והצרכים של הקשיש. התוצאה היא שהקשיש נהנה מיחס חם ואישי וממענה מושלם לכל צורך.
 
 
פינוי נפטרים בצפון
 
 
 

העברת נפטרים

 
משפחה אשר מתבשרת על מותו של יקירה, נמצאת ברוב המקרים בבלבול גדול ובחוסר ידע. בחברתנו קיימת מחלקה מיוחדות לטיפול בנפטרים. השירות הזה חוסך התרוצצויות מיותרות למשפחה האבלה. החברה תדאג להעברת הנפטר, היא גם תטפל בהוצאת רישיון קבורה, תדפיס מודעות אבל ועוד.